[vc_row css_animation=”” row_type=”row” use_row_as_full_screen_section=”no” type=”grid” angled_section=”no” text_align=”left” background_image_as_pattern=”without_pattern” z_index=””][vc_column][vc_column_text]

GOTOWA DO OLŚNIEWJĄCYCH BRWI –  A DOKŁADNIEJ OPIS O ZABIEGU MICROBLADING

makijaż permanentny szczecinPrawie każda z Was najpewniej słyszało już o poprawianiu brwi za pomocą microbladingu. Jednak chyba prawie nigdzie nie widywałam się z relacje z zabiegu – krok po kroku. Tak więc, jeśli jesteście ciekawe jak wygląda microblading z bliska, to zapraszam do mojego reportażu. Makijażu nie wykonuje się maszynką do popularnego tatuażu ale właściwym piórem na które składa się nazywany pen i mikroostrze – stworzone z wielu igiełek ułożonych w prostej linii, te łudząco przypominają mini ostrze. Dlatego również jest to bardzo dokładna praca, która wymaga czułej artystki, bo każdy maciupki włosek jest wykonany ręcznie i powinien być przemyślany. Następnie po wytatuowaniu włosków z pomocą pena, brwi dodatkowo są namaszczane na moment barwnikiem, aby się jeszcze bardziej zakolorowały. Permanentne malowanie Brwi to sposób na utrwalenie make up’u przez dłuższy czas, bez konieczności codziennego wykonywania makijażu. Gdybyś chciała być w każdej sytuacji najpiękniejsza, nawet na jacuzzi, zajęciach sportowych jak i na imprezie, a makijaż winien być niezmywalny to koniecznie zainwestuj w makijaż permanentny Szczecin.

Czy zabieg Microblading brwi jest nieprzyjemny

Nie będę opowiadać głupstw – nie jest w 100% bezbolesny. Pomimo używa się specjalnej maści i znieczulenia na bazie lidokainy. Sama miałam lekki ból połączony z jakimś dziwnym odgłosem drapania skóry. Pomimo to końcowy efekt po zrobieniu microbladingu spokojnie rekompensuje nam ten delikatny dyskomfort więc gdybym musiała zrobić go ponownie to raczej nie zwlekałabym się ani chwili.

Ile kosztuje makijaż permanentny w Szczecinie?

Makijaż permanentny kosztuje od 500 zł do 1350 zł w zależności od studia makijażu permanentnego oraz osoby, która zrobi makijaż. W cenie wkalkulowany jest makijaż uzupełniający, który robi się często po 40 dniach, kiedy kobiece brwi się odnowią. Wtedy możemy minimalnie skorygować ich kształt, dorysować kreski w miejscach, w których jest ich za mało i również do koloryzować. Efekty makijażu permanentnego utrzymuje się od pół roku do dwóch lat. Umów termin w popularnym studiu makijażu permanentnego w mieście Szczecin.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]