[vc_row css_animation=”” row_type=”row” use_row_as_full_screen_section=”no” type=”grid” angled_section=”no” text_align=”left” background_image_as_pattern=”without_pattern” z_index=””][vc_column][vc_column_text]

Transport na lotniska w Niemczech

Omega-taxi jest poręczeniem godnej zaufania i superkomfortowej podróży. Dajemy gwarancję na transport Szczecin – Berlin o każdej porze. Z każdego miejsca. W każdym momencie.

Omega-taxi stanowi grupę kompetentnych szoferów z 27-letnim doświadczeniem zawodowym, którzy ręczą pewne transfery na lotnisko Berlin Schonefeld. Od kiedy pojawiliśmy się w Szczecinie, z naszych usług omega-taxi Szczecin-Berlin Tegel doświadczyli korzyści obecnie mnóstwo Petentów z całego województwa zachodniopomorskiego, podobnie jak z Polski, Niemiec czy Europy.

W trosce o pierwszorzędne możliwości jazdy, nasza firma jest w posiadaniu nowoczesnych środków transportu, które ucieleśniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających pasażerów. Luksusowe i reprezentatywne auta pierwszorzędnie nadają się do przewozu Szczecin – Berlin dla najbardziej wymagajacych klientow, co więcej sprawdzą się na wyczerpujących dystansach.

Nasi szoferzy zapewnią wygodną podróż z domu na lotnisko w Berlinie oraz różne lądowiska w Polsce i za granicą. W przypadku przewożenia na lotniska zapewniamy pojedyncze zgranie godziny do wybranych przez Państwa przelotów.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]