[vc_row css_animation=”” row_type=”row” use_row_as_full_screen_section=”no” type=”grid” angled_section=”no” text_align=”left” background_image_as_pattern=”without_pattern” z_index=””][vc_column][vc_column_text]

Stargard Skup złomu jest firmą pracującą w obszarze skupu złomu od ponad 3 lat

Kupujemy złom stalowy, żeliwny, złom nierdzewny i złomy metalu nieżelaznych czyli (złom kolorowy). Dzięki współpracy z znanymi odbiorcami w kraju mamy możliwość odkupować złom stalowy po najlepszych cenach na rynku, odsprzedawać do przetopu oraz produkować najlepsze blachy ze stali dzięki materiałów uzyskanych z recyklingu. Wytopiony złom metalowy ulega obróbce temperaturowej oraz hartowaniu co podwaja jego wytrzymałość.

skup złomu stargardNasz Skup Złomu skupuje złom metali nieżelaznych

W okolicach Stargardu skupujemy wszystkie asortymenty złomów oraz ilości wyżej wymienionego złomu. Naszym kontrahentom oferujemy: profesjonalną opiekę skupu złomu zawsze właściwe ceny, możliwość ich negocjacji dowolne warunki płatności dowóz złomu kolorowego od dostawcy z opcją jego załadunku odpowiednim autem profesjonalne kontenery do przechowywania złomu.

W celu zdobycia więcej informacji należy kontaktować się z nasza siedzibą – skupu złomu w Stargardzie

Nasz skup złomu Stargard wyróżnia się doskonałymi cenami odkupu złomu. Kupujemy złom metali kolorowych. Nasi Klienci zawsze mogą liczyć na właściwą cenę. Nasz skup złomu mieści się w Stargardzie Szczecińskim. Jesteśmy najlepsi na lokalnym rynku złomowisk. Gwarancja satysfakcji i zawsze dobra cena skupu złomu.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]