Działanie gabinetów medycyny estetycznej w okolicy Szczecina

Kluczowym obszarem zainteresowania medycyny estetycznej jest poprawienie jakości życia danego pacjenta pod względem jego wyglądu. Pozwala ona na wyeliminowanie wszelkich niedoskonałości o różnym podłożu, co wpływa na wzrost zadowolenia z swojego wyglądu. Tego typu medycyna jest dzisiaj jedną z najszybciej ewoluujących jeżeli rozchodzi się o dbanie o urodę. Przyczyny tego trendu znajdujemy głównie we wzrastającej świadomości pań, które to coraz bardziej sobie uzmysławiają, że szybko upływający czas jest nieuchronny, niemniej jednak tempo jego biegu uzależnione jest w dużej mierze od nas. W przeciwieństwie do zabiegów chirurgii plastycznej, medycyna estetyczna przede wszystkim ma za zadanie maksymalnie spowolnić, a niejednokrotnie trochę cofnąć upływający czas. Jednocześnie ingerencja takiej medycyny w wygląd jest całkowicie naturalna, pacjentka będzie wyglądać nieco młodziej, ale nie poprzez naciągniętej skórze ale z powodu wykonanych zabiegów które powodują efekt „wypoczętej cery”.

Medycyna estetyczna proponuje szereg zabiegów.

Polegają na: odmłodzenia a także maksymalnym ujędrnieniu skóry (głównie buzi, niemniej jednak i stóp czy też dłoni), usunięcia/wypełnienia wszelkich zmarszczek oraz bruzd, wypełnienia doliny łez/ kości policzkowych, zredukowania sińcy pod oczami, poprawienie kształtu buzi, zmniejszenie przebarwień, wygładzenie wszelkich blizn potrądzikowych/ wszelkich blizn pooperacyjnych, zmniejszenia rozstępów/cellulitu/ nadmiaru tkanki tłuszczowej, modelowania ust;
zwężenia rozszerzonych porów skóry, zamknięcia rozszerzonych porów skóry,
redukcji nadpotliwości, estetycznego usunięcia rumienia/ tatuaży/znamion/ kolorytu uzębienia, tłuszczaków, brodawek/ zgryzu, leczenia objawów trądziku różowatego; zniwelowanie zmarszczek, wygładzenie przebarwień, wygładzenie bruzd i wszelkich nierówności skóry. Odpowiednie preparaty, o stężeniu wyższym aniżeli te dostępne w popularnych kremach czy też w salonach kosmetycznych przyczyniają się do znacznej poprawy nie tylko wyglądu, ale też napięcia a także wypełnienia skóry. Bardzo istotne są tutaj głównie dwa aspekty dla każdego pacjenta: na pierwszym miejscu bezpieczeństwo stosowania, brak komplikacji skorelowanych częstokroć z rozmaitymi zabiegami chirurgicznymi a oprócz tego brak konieczności ograniczenia uprawiania aktywności – nie ma w tej kwestii potrzeby hospitalizacji. Zdecydowana większość zabiegów jakie wykonuje gabinet medycyny estetycznej opiera się na zabiegach które mają nieinwazyjny charakter natomiast są one trochę bardziej zaawansowane a także działają na głębsze warstwy skóry aniżeli taka klasyczna kosmetologia. Zdecydowana większość ludzi ma blizny potrądzikowe – przykrą pamiątkę po okresie dojrzewania, którą zazwyczaj usiłujemy zamaskować bardzo grubą warstwą podkładu i dopiero wtedy będziemy mogli się radować gładką cerą. Poszukując szybkiej drogi powrotu do nieskazitelnej dziecięcej skóry odkrywamy wszystkie możliwości, które oferuje nam medycyna estetyczna. Jest ona wręcz idealnym rozwiązaniem do uzyskania nieskazitelnej cery przez usuwanie tego typu blizn.

Zabiegi medycyny estetycznej

Rodzaj tej medycyny umożliwia również bezpieczne bezpieczne zabiegi: botoks szczecin przy użyciu całkowicie bezpiecznych żeli wypełniających. Rezultaty powiększania ust są widoczne od razu po wykonaniu zabiegu, który trwa zazwyczaj od kilku do kilkunastu minut. Zadowalające efekty z tego typu zabiegu potrafią utrzymywać się od 8 do 12 miesięcy a wszystko uzależnione jest od indywidualnych predyspozycji ludzkiego organizmu.

Gabinet Medycyny Estetycznej Szczecin – dermatologiakaszubiak.pl

Miodowa 45
71-497 Szczecin
tel: 576 073 917

Dojazd