[vc_row css_animation=”” row_type=”row” use_row_as_full_screen_section=”no” type=”grid” angled_section=”no” text_align=”left” background_image_as_pattern=”without_pattern” z_index=””][vc_column][vc_column_text]

Naprawa rolet Szczecin

Lato to pora roku, kiedy dni są najdłuższe, a promienie słoneczne najmocniejsze. Chcąc chronić swoje mieszkania i domy przed zbyt silnym nagrzaniem, cały szereg ludzi montuje w oknach rolety zewnętrzne. Poza skuteczną ochroną przed nasłonecznianiem, zapewniają one także intymność i pełnią rolę ochrony antywłamaniowej. Jednak tak samo jak każde inne urządzenie mechaniczne, posiadające ruchome elementy, tak samo rolety zewnętrzne muszą być serwisowane. Istnieje masa powodów, dla których serwis rolet musi być zamawiany przynajmniej raz w roku, a jeszcze lepiej dwa razy. Przede wszystkim dla płynności działania rolet, bardzo ważne jest zapewnienie smarowania mechanizmów zębatych. To one odpowiadają za płynne, lekkie i ciche podnoszenie i opuszczanie rolet okiennych i drzwiowych, montowanych na zewnątrz budynków . Spełniając Państwa oczekiwania, w pakiecie naszego serwisu pojawiła się Naprawa rolet Szczecin, dostępna dla osób prywatnych , ale także firmom mającym jeden z dowolnych rodzajów rolet zewnętrznych. Mamy do zaoferowania kompetentny serwis rolet gwarancyjny i pogwarancyjnych dla wszystkich gatunków rolet zewnętrznych każdego producenta. W gamie naszych usług jest zarówno naprawa rolet sterowanych ręcznie , jak i automatycznie . Wymiana pojedynczych elementów , uszczelek, oczyszczanie mechanizmów i dużo innych usług serwisowych, które sprawią że Państwa rolety ponownie będą działać tak, jak moment po zamontowaniu. Kiedy trzeba zdecydować się na serwis i przegląd rolety zamontowanej w oknach lub drzwiach Państwa budynku? Jest masa objawów , wskazujących że zadanie to powinno być wykonywane jak najszybciej.

Serwis rolet Szczecin

Hałaśliwa praca rolet – jeżeli Państwo dostrzegą, że podczas opuszczania i podnoszenia występuje hałaśliwy, metaliczny odgłos , znaczy to, że brakuje smarowania. Konieczne jest wówczas natychmiastowe naoliwienie mechanizmu , szczególnie w przypadku rolety z sinikiem elektrycznym . Niedostatek smarowania oznacza natężenie tarcia , co może doprowadzić nawet do spalenia silnika . Wtedy wydatki na naprawy będą niezmiernie wysokie, niż normalny serwis rolet. Utrudnione podnoszenie i opuszczanie rolet – wtedy, gdy rolety z utrudnieniem się podnoszą i opuszczają ,czy też zauważają Państwo że coś utrudnia ich ruch, wówczas trzeba wezwać serwis rolet Szczecin. Nierzadką przyczyną są zanieczyszczenia stałe, które mogły zablokować prowadnice lub przedostać się do kasety rolety, utrudniając działanie mechanizmów. Serwis ma w ofercie ich dokładne oczyszczenie, a jednocześnie przeprowadzi przegląd innych elementów , upewniając się że są w dobrym stanie i działają bez zarzutu. Awaria mechaniczna – nierzadko rolety zewnętrzne Szczecin ulegają mechanicznym uszkodzeniom . Rozpędzona piłka uderzająca w rolety lub celowe uderzenie dłonią bądź próba wyłamania rolet przez złodzieja . Te działania mogą pozostawić permanentny ślad w postaci wgniecenia, wygięcia, a często i złamania rolety. W zależności od stopnia defektu , może to na stałe uniemożliwić jej opuszczenie lub podniesienie. Wówczas konieczna jest specjalistyczna naprawa rolet Szczecin, polegająca na zamianie uszkodzonych elementów na zupełnie nowe. Nasz serwis rolet wykona te prace prędko, dobrze i w korzystnej cenie. Zapraszamy do kontaktu poprzez mail lub telefon, celem dogadania terminu przeprowadzenia serwisu lub naprawy, a także oszacowania potencjalnych kosztów tej usługi. Zapewniamy wykonanie napraw na oryginalnych częściach wszystkich występujących na rynku producentach lub wysokiej jakości częściach zamiennych.

naprawa rolet szczecin[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]