BitBay Opinie

Naszym zdaniem giełda BitBay to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej opinii o BitBay znajdziesz pod tym linkiem:

Bit-Bay 4.0

Nowa edycja giełdy Bitbay pozostała skonstruowana z mniemają o traderach, dla których ma znaczenie przede wszystkim szybkość transakcji. Żeby podołać ich oczekiwaniom nowa wersja Bit Bay pozostała zoptymalizowana oraz ubogacona o najnowsze funkcje takie, jak wpłaty i wypłaty rychłe.

BitBay zakładanie konta:

Rozpoczynamy od skonstruowania naszego pojedynczego konta. Przebywamy na stronę giełdy – bitbay.net Następnie klikamy w przycisk „Załóż konto”.

W nowej wersji Bitbay rejestracja została wysoce sprowadzona. Na wstęp starczy przekazać adres email.

Po sekund na przekazany przez nas adres email dostajemy adnotację z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk „Aktywuj konto”.

W następnej kolejności zostaniemy przywołani o dokończenie rejestracji. W formularzu dajemy wyselekcjonowany poprzez nas login a także hasło, a także Pin do infolinii, który będzie owocny podczas kontaktu z biurem obsługi petenta.

„Przechodzimy w następnej kolejności do kokpitu administracyjnego softu. Zanim jednakże zapoznamy się z opcjami jakie nam proponuje, oddajmy uwagę na wiadomość, która widnieje na brukowym tle, w górze ekranu. Przypomina ono, że nasze konto nie pozostało notabene zweryfikowane. weryfikacja jest wiążąca po pogwałceniu pułapu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Ażeby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony link „Zweryfikuj swoje konto”.

Nosimy się do formularza dostrzegalnego na niżej położonym obrazku.

Ocena polega na potwierdzeniu naszej tożsamości na bazie załączonego dokumentu. Może być nim dowód indywidualny, prawo jazdy bądź paszport. Zresztą zbawienne jest potwierdzenie naszego adresu poprzez nadesłanie skanu dowolnego rachunku za m.in.. prąd/telefon, na którym widnieje kopnięty poprzez nas adres zamieszkania.

Profile firmowe w BitBay

:

Bit Bay daje możliwość też założenie konta służbowego. Konta firmowe zostały spreparowane z myślą o użytkownikach, którzy prowadzą prywatną działalność ekonomiczną i chcieliby być w stanie tradowania i kręcenia środkami firmowymi. Wszelkie faktury będą dopiero przedstawiane automatycznie na dane przedsiębiorstwa.

Wpłata na Bit-Bay

Z newralgicznego, pionowego menu po lewej stronie przesiejmy możliwość „Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z komfortowej możliwości prędkiej odpłaty, urzeczywistnianej dzięki kooperacji Bitbay z operatorem zapłaty Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to jedynie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w szwungu rzędu 1 godziny. Skądinąd, możemy wpłacić środki w Pln za pośrednictwem przelewu bankowego a także płatności na Poczcie Krajowej (przygotowywane druczki do zabrania na stronie Bitbay).

Jeżeli chcemy zasilić nasze konto stosowną sumą Bitcoinów, pobudzamy portfel do obsługi z którego w obecnej chwili korzystamy (wszystko odnośnie portfeli Btc znajdziecie w oddzielnych poradnikach) i za jego pomocą przesyłamy sposobną ilość Bitcoinów na dostarczony na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wygenerowany przez serwis Bitbay osobny adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który wnikać będą wszelkie nasze wpłaty.

Jeśli jesteśmy w posiadaniu narzędzia mobilnego a także właściwego portfela Btc dla tego typu narzędzi, możemy zeskanować wygenerowany szyfr QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej wpłaty. Innymi słowy, iż wyczekiwanie na zaksięgowanie naszej płatności może toczyć się (w współzależności od obciążenia sieci) od niewielu do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo podnosi się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z decydującego menu po lewej stronie wolimy opcję „Moje konto”.

Bieżący stan naszego konta wyrazisty jest także w górze ekranu. Jak widać, na naszym koncie uwidoczniły się już Bitcoiny, a zatem możemy sprawić teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

W menu rozstrzygającym klikamy na pozycję „Giełda”.

W górze ekranu występuje kształtowane menu, gdzie ujmujemy jaki rynek nas interesuje. Możemy wymieniać Bitcoin czy też Litecoin na trzy dostępne dewizy – Pln, Eur i Usd. Nadto, platforma Bitbay proponuje także możliwość wymiany Ltc / Btc.

W sekcji ” Giełda” możemy przewertować trzy rozstrzygające skompilowania, na które oddawać będziemy niespotykaną uwagę:

Oferty skupu (BID) – wszelkie aktualnie wystawione oferty eksploatatorów serwisu, w których to wyrażają oni swoją gotowość do zakupu określonej ilości Btc za proponowaną poprzez siebie wartość.

Oferty sprzedaży (ASK) – a więc sytuacja analogicznie odwrotna – eksploatatorzy zapowiedzą tu, że posiadają określoną ilość Bitcoinów, które pożądają zbyć, pod warunkiem jednak pozyskania za nie zadeklarowanej poprzez siebie opłaty.

Poprzednie transakcje – rozkład najświeższych transakcji ziszczonych między eksploatatorami serwisu (w prawym szczytnym rogu)

Oferty skupu posegregowane są według kursu dla transakcji od najwyższej do najniższej, zaś oferty dystrybucji, wedle tej samej metody, aczkolwiek poczynając od wartości najmniejszej.

Jak dokonać zakupu bitcoin.

Chcą teraz przekazać posiadane poprzez nas Bitcoiny, musimy wystawić propozycję sprzedaży na giełdzie. Możemy skorzystać z trzech możliwości. Pierwszą z nich jest wystawienie odsprzedaży ograniczanej. Ten sposób opiszemy w odleglejszej części przewodnika. Drugą opcją jest szybka transakcja. W wypadku szybkiej sprzedaży/kupna rychłej, system sam dopasuje kurs tak, żeby do dystrybucji zaszło natychmiast. Trzecią możliwością jest skorzystanie z opcji „handluj botem” (nowość!!). Przesianie alternatyw „handluj z botem” dawaje możliwość wystawienie na giełdzie propozycji sprzedaży/kupna po kursie, który nie jest w danym momencie dostępny. Oferta zostanie ziszczona, gdy kurs spełni szczebel wystawionej oferty botowej, a system odznaczy, iż osiągalne środki na koncie użytkownika są starczające do jej zrealizowania. Propozycja jest odosobniona i niewidoczna dla innych użytkowników

Przebądźmy wprawdzie do możliwości wyprzedaży limitowanej.

W tym wypadku możemy uzgodnić szczegóły transakcji (kurs w Pln, ilość Btc czy też zapłatę w Pln). W kolumnie „ Chcę sprzedać” wklepujemy jaką, z obecnie posiadanych, ilość Bitcoinów pożądamy wystawić na wyprzedaż w naszej propozycji. W rubryce „ Kurs”, wklepujemy kurs, po którym gotowi jesteśmy wymienić naszą kryptowalutę.

Uwzględniając kopsniętą przez nas ilość czy też cenę, system automatycznie wyliczy jak wiele złotów uzyskamy za daną transakcję, dając wartość w szpalcie „Cena Pln”.

Inną możliwością jest wpisanie wartości kursu tudzież zapłaty Pln. Dopiero układ am podkreśla jaką ilość Bitcoinów możemy nabyć wedle kopniętych przez nas selekcji.

Wkręcenie przycisku „Sprzedaj” przywoła wystawienie naszej oferty.

Gdy inny użytkownik po wskazanym kursie raczy zakupić Bitcoiny dociera do uwieńczenia naszej oferty. Możemy odnaleźć ją w obwieszczeniach na górze strony.

A także po przejściu do plisy „Historia” w tabeli poprzednich transakcji.

Wybierając po prawej stronie gatunek „Typ operacji” „Wszystkie” możemy zauważyć naliczone dywidendy. Wówczas dodatkowo możemy wykształcić i nabazgrać w formie pakietu Pdf, klikając na odnośnik niżej tabeli – Weź historię przemian salda jako Pdf.

Warto zdawać sobie sprawę, iż p rowizje wymiękają płynnemu zmniejszaniu w wypadku wielkiego woluminu wszystkich naszych transakcji przeprowadzonych w zaciągu przeszłych 30 dni.

Skosztujmy prześledzić teraz odwrotny do poprzedniego gatunek transakcji, a mianowicie zakup Bitcoinów za posiadane poprzez nas złotówki. Nawracamy do podzespołu „ Giełda”.

Po kursie 830 zamierzamy kupić Bitcoiny za wartość 2500 Pln. Ilość Bitcoinów pozostała obliczona automatycznie i promowała 3,01204819 Btc.

Nasza oferta znajduje się współcześnie na czwartym miejscu na liście „ Propozycje skupu (BID)”. Zarysowana jest poprzez brak ikony z prawej strony. Niebieska ikona koszyka znaczy, że posiadane przez nas środki są starczające, aby skorzystać z tej oferty. Czarna ikona jest wskazaniem ofert, które dla nas w danej chwil niedostępne z racji braku wystarczających środków.

Wystawioną poprzez nas propozycję odczuwamy także po prawej stronie w sekcji „ Moje oferty”.

Jak zrobić wypłatę z BitBay

Klikając na propozycję napływa znak „x”. Po naciśnięciu tego symbolu jestem w stanie skasowania oferty.

Nie spychamy jednakże naszej propozycje. Przechodząc do plisy „Moje konto” w idzimy, że posiadane poprzez nas środki w Pln świtają teraz w szpalcie „Z ablokowane”. Oznacza, iż serwis odwlekł je z góry transakcji, która o każdej porze dnia i nocy sztachety dojść do wyniku z słuszności wystawionej przez nas propozycje zakupu Btc.

Jeśli w opcjonalnym momencie pragniemy zrealizować nazwaną ilość nagromadzonych w Bitbay pieniędzy (z wyjątkiem tych aktualnie zablokowanych), możemy to zrobić, preferując pozycję ” Wypłaty”. W następnej kolejności wolimy TYTUŁ:
Bit Bay opinie

TREŚĆ:
walutę, którą chcemy wypłacić.

Potrzebując zrealizować Btc, poprawiamy blankiet serwując kwotę którą chcemy wypłacić do naszego portfela jak i adres odbiorczy naszego portfela. Wszystko zatwierdzamy przyciskiem „Wypłać”. Minimalna suma przelewu w wypadku Btc to 0.001.

Pożądając wypłacić złotówy, wolimy Pln spomiędzy kas dostrzegalnych u góry ekranu i wypełniamy formularz wypłaty, podając między innymi. przykład konta bankowego, na które ma nastąpić wypłata. Wartość minimalnej wypłaty w Pln to 5 Pln. Pamiętajmy, iż pensja na konto bankowe osiągalna jest jedynie po weryfikacji naszego konta. Możemy dodatkowo skorzystać z wypłaty rychłej. Wypłaty natychmiastowe wykonywane są przez Bluecash. Zgodnie ze statystykami firmy, z okładem 96% wszystkich wypłat urzeczywistnianych jest na przestrzeni 1 minuty od zamówienia.

Wraz z nową wersją Bitbay dostępny jest też wznowiony panel softu partnerskiego.

Czemu pożądane byłoby pomyśleć przystąpienie do softu partnerskiego Bitbay? Od każdej osoby utrwalonej dzięki użyczonemu przez nas linkowi możemy dożywotnio odbierać 20% dywidend braci z tytułu spełnianych poprzez nią transakcji na giełdzie. Panel programu jest oczywisty, a Bitbay proponuje obszerny kalejdoskop towarów preferencyjnych do zużytkowania przez kontrahentów.

Opinie BitBay

Naszym zdaniem BitBay to najlepsza gieła kryptowalut w Europie zachodniej.
Więcej możesz dowiedzieć się tutaj: opinie